Apartamenty nadmorskie AMBER COTTAGE są na sprzedaż. Zakupić mogą Państwo zarówno te, które już są ukończone i w użytkowaniu, jak i te, które są w budowie, bo kompleks, w którym się znajdują cały czas się rozwija. Zlokalizowane blisko morza dwukondygnacyjne budynki zapewniają wysoki standard, a więc także komfort przebywania w nich.

Apartamenty na sprzedaż to świetna propozycja dla osób, które potrzebują mieć swój azyl, by czasem zaszyć się z dala od domu i pobyć na łonie natury wśród dziewiczych widoczków nad morzem. Dwupoziomowe, w pełni wyposażone mieszkania, które już oddaliśmy w Państwa ręce to trzypokojowe apartamenty, które już znakomicie funkcjonują przez cały rok, a w naszej propozycji znajduje się jeszcze wiele opcji.

Poniżej umieszczamy pliki poglądowe, by mogli Państwo wyszukać wśród naszych projektów rozwiązanie optymalne do własnych potrzeb. Wybrać apartament blisko morza idealny dla siebie i swoich bliskich, by potem cieszyć się nim przez cały rok - w dowolnym momencie. Mierzeja Wiślana zaprasza w okolice, gdzie nie sposób nie odnaleźć spokoju i ukojenia, którego tak potrzebujemy w zderzeniu z codziennym pędem życia. Nasze apartamenty znajdują się tak blisko morza, że będą mogli Państwo codziennie zaczynać dzień od joggingu piękną piaszczystą plażą. A są na sprzedaż! ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Etap pierwszy zakończony, apartamenty gotowe pod klucz.
Etap drugi, apartamenty w budowie.